Gama Zemin Sondaj Mühendislik Ltd. Şti.

Facebook İkonu Twitter İkonu Instagram İkonu linkedin

Adres

İstiklal Mah. 1. Cad. Korkut Sitesi
No: 49/1 D: 2 Menemen İzmir

Çalışma Saatleri

09:00 - 18:30 Hafta İçi
09:00 - 16:00 Cumartesi

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gama Zemin Sondaj Mühendislik Hizmetleri, çözüm ortağı olduğu, kamu, özel kuruluşlarının, memnuniyetini birinci planda tutmakta olup, gelişmiş modern makine parkıyla, iş ortaklarının iş ihtiyaçlarını, zamanında ve kusursuz gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiş bir firmadır.

Hedefimiz, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını, profesyonel kadromuzla, kalite standartlarına uygun, yenilikçi, ekonomik mühendislik çözümleri sunarak, iş taleplerini hızlı bir şekilde karşılayabilmek, sektörde ilk sıralarda yer alabilmektir.

Gama Zemin Sondaj Mühendislik Hizmetleri , yürüttüğü projelerin; ülke ekonomisine katkısının, bölgesine ve yaşama getirdiği değerin, bilincinde olan bir firmadır. Bu bilinçle; çözüm ortağı olduğu, kamu, özel kuruluşlarının, memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, hızlı, yenilikçi ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Ülkemize kazandırdığımız projelerde; kalite politikalarına göstermiş olduğu hassasiyet; firmamızın sektöründe lider olma yolunda, güvenli ve kararlı adımlarla ilerlediğini göstermektedir.