Gama Zemin Sondaj Mühendislik Ltd. Şti.

Facebook İkonu Twitter İkonu Instagram İkonu linkedin

Adres

İstiklal Mah. 1. Cad. Korkut Sitesi
No: 49/1 D: 2 Menemen İzmir

Çalışma Saatleri

09:00 - 18:30 Hafta İçi
09:00 - 16:00 Cumartesi

Değerlerimiz

Etik Değerlerine Bağlı

İş anlayışımız, ahlaki temel değerlere tam bağlılık, rekabette etik değerleri ve centilmenliği korumaktır.

Yenilikçi

Dünya ile uyum içinde gelişmeleri takip etmek, mesleki bilgi ile proje ihtiyacına göre geliştirmek, her proje tecrübesini, daha güvenli, ekonomik, rasyonel çözümler üretmek için, etkin ve yenilikçi bir anlayış benimsemektedir.

Hızlı

Zamanın değerli olduğu düşüncesini ön planda tutarak, projenin gerçekleştirilmesi için, hızla veri toplamak, değerlendirmek, en hızlı çözüm metodunu projelendirmek ve yetkin kadromuz ile tamamlamaktır.

Kaliteli ve Güvenli Üretim

Türkiye ve Dünya standartlarına bağlı olarak, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili, projelerimizde optimum çalışmaları yapmak, bu sorumluluğu çalışanlarımıza özümsetmektir.
En büyük sermayemiz, beyin ve iş gümüzdür. İş gücümüzü, optimum seviyede projelerimize aktarabilmek için, çalışma ailemizin ruh ve beden sağlığını korumak en önemli görevimizdir.

Mükemmellik

İnsan odaklı bir anlayış ve ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ile işimizi yetkin insan ve son teknoloji ile yapmaktır.
Bağımsız çözüm ortaklarımız ile objektif kontrol ve denetim sağlamak, işletme körlüğünü engellemek, mükemmelliğe ulaşmaktır.