Gama Zemin Sondaj Mühendislik Ltd. Şti.

Facebook İkonu Twitter İkonu Instagram İkonu linkedin

Adres

İstiklal Mah. 1. Cad. Korkut Sitesi
No: 49/1 D: 2 Menemen İzmir

Çalışma Saatleri

09:00 - 18:30 Hafta İçi
09:00 - 16:00 Cumartesi

Çerezler (Cookies) Politikası

Gama Zemin Sondaj Mühendislik, site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Gama Zemin Sondaj Mühendislik ziyaretçilerine daha özel ve etkin bir kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla Gama Zemin Sondaj Mühendislik iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Ziyaret etmekte olduğunuz web sitesinde yer alan iletişim formları (iletişim formu, teklif formu, insan kaynakları formu, iş ilanı formu) ile talep edilen kişisel bilgiler (adı, soyadı, gsm, sabit telefon, bulunduğu şehir, talep edilen hizmete ait açıklamalar, cv, ekli dosya ile göndereceğiniz doküman içerikleri, web adresi, e-posta adresi ,vb.) tamamı Gama Zemin Sondaj Mühendislik bünyesinde kullanılmaktadır. Gama Zemin Sondaj Mühendislik, topladığı bilgileri, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, destek veya hizmetlerinin dışında hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.